Kontakt z nami

Masz jakieś pytania związane z zakresem oferowanych przez naszą firmę usług? Chcesz wiedzieć więcej na temat możliwości podjęcia z nami współpracy? Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania podczas rozmowy telefonicznej. Można również do nas napisać wiadomość elektroniczną lub posłużyć się formularzem kontaktowym na stronie. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

Treść

Treść

Treść

Treść

Treść

Treść

Prezes Zarządu  - Marek Tomczewski
mail m.tomczewski@freeenergy.pl



Dyrektor handlowo-techniczny - Mirosław Dubiel

mail m.dubiel@freeenergy.pl

 

Kierownik biura  - Estera Giemza

mail estera.giemza@freeenergy.pl

Specjalista ds. OZE - Ayad Salih
mail a.salih@freeenergy.pl
telefon +48 695 905 764


Specjalista ds. OZE - Łukasz Przenzak
mail l.przenzak@freeenergy.pl
telefon ‭+48 730 708 745‬


Ekspert ds. OZE - Bogdan Paterek
mail b.paterek@freeenergy.pl
telefon ‭‭+48 695 990 732‬



Główny elektryk
- Mariusz Nowak
Kierownik zespołu monterów - Mirosław Kędzior
Monter konstrukcji
- Włodzimierz Wrzecionko
Certyfikowany instalator OZE - Paweł Orszulik


 

 

 

 

Województwo lubelskie:

Specjalista ds. OZE - Leszek Halczuk
mail l.halczuk@freeenergy.pl
telefon +48 691 398 764

 

 

 

Bogdan Paterek
PLACE OF DREAMS

place of dream logo

_______________________________________
PARTNER HANDLOWY FREE ENERGY

ul. Gen. W. Andersa 24/2, 40-341 Katowice

mail fotowoltaika@placeofdreams.pl
mail b.paterek@freeenergy.pl
telefon +48 695 990 732

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas

Zadzwoń

+ 48 733 20 20 20

ikona telefonu

 

Adres

ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
Śląskie

ikona adresu

 

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

ikona zegara

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane