Kontakt z nami

Masz jakieś pytania związane z zakresem oferowanych przez naszą firmę usług? Chcesz wiedzieć więcej na temat możliwości podjęcia z nami współpracy? Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania podczas rozmowy telefonicznej. Można również do nas napisać wiadomość elektroniczną lub posłużyć się formularzem kontaktowym na stronie. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

Prezes Zarządu - Nadiia Popovych



Prokurent - Marek Tomczewski
mail m.tomczewski@freeenergy.pl


Kierownik biura
- Klaudia Bułka
mail biuro@freeenergy.pl
telefon +48 733 20 20 20

Dyrektor handlowo-techniczny - Mirosław Dubiel
mail m.dubiel@freeenergy.pl
telefon +48 605 953 857






Dyrektor handlowy
 - Grzegorz Rychwiński

mail g.rychwinski@freeenergy.pl
telefon +48 606 231 175

Dyrektor ds. eksportu - Ayad Salih
mail a.salih@freeenergy.pl
telefon +48 695 905 764

Specjalista ds. projektów
- Adrianna Dubiel
mail a.dubiel@freeenergy.pl
telefon +48 733 251 281

Zamówienia i logistyka
- Nikodem Nguyên
mail n.nguyen@freeenergy.pl







Elektryk pomiarowy - Daniel Kulec
mail d.kulec@freeenergy.pl
telefon +48 517 471 517

Główny elektryk
- Mariusz Jarczyński
Kierownik zespołu monterów - Mirosław Kędzior
Monter konstrukcji
- Witold Romanek
Monter konstrukcji
- Janusz Dworak
Certyfikowany instalator OZE - Antoni Urbaś
Certyfikowany instalator OZE - Paweł Orszulik


Województwo mazowieckie:
Specjalista ds. energii - Michał Rosa
mail m.rosa@freeenergy.pl
telefon +48 662 483 662


Specjalista ds. energii - Łukasz Żurawski
mail l.zurawski@freeenergy.pl
telefon +48 509 646 385


Województwo kujawsko pomorskie:
Specjalista ds. energii - Filip Adler
mail f.adler@freeenergy.pl
telefon +48 784 379 673

Województwo lubelskie:
Specjalista ds. energii - Leszek Halczuk
mail l.halczuk@freeenergy.pl
telefon +48 691 398 764

Województwo małopolskie:
Specjalista ds. energii - Mateusz Strzała
mail m.strzala@freeenergy.pl
telefon +48 791 855 668


Województwo pomorskie
Specjalista ds. energii - Waldemar Winter
mail w.winter@freeenergy.pl
telefon +48 502 164 908

 

Województwo łódzkie:
Specjalista ds. energii - Paweł Kiewra
mail p.kiewra@freeenergy.pl
telefon +48 727 934 170

Województwo śląskie (Częstochowa):
Specjalista ds. energii - Olga Radomska
mail o.radomska@freeenergy.pl
telefon +48 784 607 346

Bogdan Paterek
PLACE OF DREAMS

place of dream logo

_______________________________________
PARTNER HANDLOWY FREE ENERGY

ul. Gen. W. Andersa 24/2, 40-341 Katowice

mail fotowoltaika@placeofdreams.pl
mail b.paterek@freeenergy.pl
telefon +48 695 990 732

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas

Zadzwoń

+ 48 733 20 20 20

ikona telefonu

 

Adres

ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
Śląskie

ikona adresu

 

Godziny otwarcia

pon - pią 8:00 - 16:00

ikona zegara

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane